طراحی وبسایت با ❤ توسط موسسه مهندسی طراحی محنا

جایزه ۱

۲۹/۰۵/۱۳۹۸ ۱۱:۴۵

نقش ولی شکوفه سرایی نمونه ای از مردم جامعه و بازگو کننده مشکلات آنان است/ تیم کاری جایزه به کارگردانی علی حلوی، تیمی مخاطب پسند و برنده است.

داستان سریال در مورد محله ای است به نام شکوفه سرا و ولی شکوفه سرایی شخصیت اصلی آن است . اوکه سال گذشته در انتخابات شورا ها شرکت کرده بود و نتوانست رای بیاورد اکنون همسر خود را از دست داده و برای بر پایی مراسم با پدر همسرش درگیر می شود . اختلافات بالا می گیرد و ماجراهای بسیاری برای ولی شکوفه سرایی از جمله : عضویت علی البدل شورا،اختلاس در شکوفه سرا و جستجوی ولی برای همسریابی و… رخ می دهد . سری اول این مجموعه مخاطبان بسیاری را به خود جلب کرد و این امر مجموعه را بر آن داشت که سری دوم آن را تهیه و تولید کنند . این مجموعه در روستای برکاده پایین و جاده جعفر آباد کوچصفهان تصویر برداری می شود.
سریال جایزه ۲ در۶۵ قسمت ۲۵ دقیقه ای در دست تهیه و تولید است و در شبهای سرد زمستان به طور روتین از یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۲۲:۳۰ به روی آنتن می رود.
عوامل برنامه عبارتند از :
طراح،تهیه کننده و کارگردان : علی حلوی
دستیار کارگردان : امین پورسعید
دستیارتهیه : ابراهیم نظر پور
تصویربردار: مازیار بهروز
دستیار تصویر: فرزاد عاشوری
صدابردار:حمید سلیمانزاده
دستیار صدا: مازیار کهنسال
منشی صحنه: محمد سواری
تدوینگر: سید جعفر رحیمی مقدم
بازیگران: علیرضا شهرستانی، مونیک رفیعی مقدم ، مهدی مخبری ،محمد هندی، نرجس خاتون بدر طالعی ، سید سعیده نعمتی ،سهیلا اخلاقی، محمدرضا زارعی ،صالح اصغری، فرشید قربانپور، سیده مرضیه نقیبیآخرین دیدگاه ها

هنوز نظری درج نشده است. شما اولین نفر باشید.

ثبت دیدگاه شما

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *